Drevenička Ždiar - u Pavla

V priestoroch Dreveničky sú pre vás pripravené rôzne izby pre váš pohodlný pobyt. Interiér dreveničky je navrhnutý s dôrazom na príjemnú a rodinnú atmosféru.

IZBY LUX
V kategórii Lux sú k dispozícii luxusne vybavené dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek. Súčasťou každej izby kategórie Lux je sociálne zariadenie, sprchový kút, balkón, LED TV+SAT, wifi, minichladnička a rýchlovarná kanvica, v dvoch izbách aj vlastná kuchynka.

APARTMÁN V DREVENIČKE
V Apartmáne sú k dispozícií tri izby,  sociálne zariadenie, kuchynkou s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou Apartmánu v Dreveničke je LED TV + SAT a wifi.

Parkovanie je bezplatné, priamo pri dreveničke. V zimnom období je drevenička nepretržite vykurovaná ústredným plynovým kurením.

Na požiadanie klienta je možné zabezpečiť stravovanie v našom susednom penzióne.

Pre Vaše malé ratolesti máme pripravené priamo pri penzióne detské ihrisko, detské pieskovisko, trampolínu, hojdačku, lezeckú stenu a taktiež detskú šmýkačku.

Zážitkové ubytovanie v dreveniciach vám poskytne autentický pobyt v tradičnom štýle s dotykom moderného komfortu. Vyberte si svoju vysnívanú dreveničku a prežite nezabudnuteľné chvíle v krásnom Zdiari.

Prečítajte si viac na www.drevenicazdiar.sk a objavte všetky detaily o ubytovaní, možnostiach a atrakciách v okolí. Tešíme sa na vás a na to, že vám budeme môcť poskytnúť nezabudnuteľný pobyt v Dreveničke Ždiar!"

Izby drevenička Ždiar Apartmán drevenička Ždiar